Apartmány

Vyberte si z našich apartmánů. Zda je daný apartmán k dispozici ve vámi vybraném termínu, zjistíte po zadání termínu
plánovaného pobytu a počtu osob na titulní straně nebo v záložce rezervace.
Všechny naše apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou (lednice, myčka, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska/indukce),
včetně nádobí, dostatkem úložných prostor, obývacím prostorem s TV, ložnicemi a koupelnou s podlahovým topením.
Samozřejmostí je Wi-Fi v celém objektu. Každý apartmán má samostatný vstup z chodby.

Apartmán 2 - 3+1

Apartmán s vlastním vstupem o rozloze 82,2 m² v přízemí má dispozici 3+1 a navíc krásnou terasu s vyhlídkou do údolí. V apartmánu jsou 3 obytné ložnice s manželskou postelí a televizí. Kompletně vybavená kuchyň s velkým jídelním koutem je doplněna soukromým výčepem. Koupelna má relaxační sprchový kout. WC je oddělené od koupelny. Ubytování je vhodné pro 6 osob, které budou mít vlastní soukromí a dostatek místa pro uložení všech potřebných věcí.

Apartmán 4 - 1kk

Světlý apartmán v přízemí domu o rozloze 14,3 m² je řešen jako 1+kk. Na spaní slouží patro, do něhož se dá vystoupat po dřevěných schodech. Kuchyně je vybavená vším potřebným zařízením a nádobím. Koupelna má sprchový kout a je spojena s WC. Ideální pro 2, max 3 osoby.

Apartmán 5 (bezbariérový) - 2kk

Bezbariérový apartmán o rozloze 41,8 m² o velikosti 2+kk je vhodný i pro vozíčkáře. Do ložnice s manželskou postelí a výhledem do údolí se vstupuje z obytného prostoru s rozkládací pohovkou, jídelním stolem a kompletně vybavenou kuchyňskou linkou. Koupelna s prostorným sprchovým koutem, WC a pračkou je taktéž přizpůsobena potřebám vozíčkářů. Doporučujeme pro 3-4 osoby.

Apartmán 6 - 3kk

Apartmán o rozloze 77,2 m² nabízí 3+kk s balkonem. V apartmánu jsou dvě neprůchozí ložnice, každá s velkou manželskou postelí a TV. Velmi prostorná obytná místnost má rozkládací pohovku, další TV, velký jídelní stůl a kompletně zařízenou kuchyň. Koupelna se sprchovým koutem, WC a pisoárem. Mimo to apartmán má další samostatné WC. Apartmán je vhodný pro ubytování max. 6 osob.

Apartmán 7 - 3kk

Apartmán o rozloze 48,1 m² tvoří dvě samostatné ložnice, každá s velkou manželskou postelí a pohodlnou rozkládací pohovkou. V obytné místnosti s kompletně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním stolem je umístěna TV. Koupelna má sprchový kout a je spojena s WC. Ubytování je vhodné pro max 6 osob.

Apartmán 8 - 3kk

Apartmán 3+kk o rozloze 64 m² nabízí ubytování pro 4 dospělé osoby (2 x ložnice s velkou manželskou postelí) + 2 děti do max. 12 let (2x rozkládací pohovka). V každé ložnici je TV, kosmetický stolek se zrcadlem, ve větší ložnici rozkládací pohovka. Obě ložnice mají dostatek úložného prostoru. Vybavení kuchyně: lednice s mrazákem, myčka nádobí, varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar Nespresso, kompletní sada nádobí. Z obývacího pokoje je výhled do rozlehlého údolí a na kabinkovou lanovku směr zobrazit více Černá hora. Obývák je vybaven rohovou rozkládací sedačkou, jídelním stolem a další televizí. V koupelně se sprchovým koutem je umístěna také pračka se sušičkou. WC je samostatné. Součástí apartmánu je trezor.

Apartmán 9 - 2kk

Apartmán o rozloze 54,3 m² s dispozicí 2+kk je vhodný maximálně pro 4 osoby, ideálně pro dva dospělé a dvě děti. Má jednu samostatnou ložnici s velkou manželskou postelí a TV. V obývacím prostoru je rozkládací pohovka, TV, velký jídelní stůl a kompletně vybavená kuchyňská linka. Koupelna má prostorný sprchový kout a je spojena s WC.

Apartmán 10 - 2kk

Apartmán o rozloze 34,2 m² s dispozicí 2+kk má jednu neprůchozí ložnici s velkou manželskou postelí a obytnou místnost s pohodlnou rozkládací pohovkou a TV. Součástí obytného prostoru je kompletně zařízená kuchyňská linka a jídelní stůl. Koupelna je vybavená sprchovým koutem a WC.

Podkrovní Apartmán 11 - 2kk

Podkrovní apartmán o rozloze 52,7 m² tvoří 2+kk a patro na spaní. Jsou zde dvě neprůchozí ložnice, každá s velkou manželskou postelí, pohovkou, stolkem a TV. V obytné místnosti se nachází rozkládací rohová sedačka, TV, jídelní kout a kompletně zařízená kuchyně. V patře na spaní se střešním oknem jsou dvě lůžka. Koupena je vybavená sprchovým koutem, volně stojící vanou a střešním oknem. WC je umístěno samostatně. Ubytování je vhodné pro 6 osob.

Podkrovní Apartmán 12 - 2kk

Podkrovní apartmán o rozloze 45,3 m² tvoří 2+1 + patro na spaní. Je zde neprůchozí ložnice s velkou manželskou postelí a 1,5lůžkem. Obytná místnost se vstupem do apartmánu má rohovou rozkládací sedačku vhodnou i na plnohodnotné spaní o šíři 140 cm, jídelní kout a TV. V patře jsou dvě lůžka. Kompletně vybavená kuchyň je průchozí a je v samostatném prostoru. Koupelna má sprchový kout a WC.

Podkrovní Apartmán 13 - 2kk

Podkrovní apartmán o rozloze 33,3 m² má dispozice 2+kk + patro na spaní. Neprůchozí ložnice je vybavena velkou manželskou postelí a lůžkem pro 1 osobu, které se dá rozložit, a i s přídavnou postelí budete mít k dispozici druhou pohodlnou postel o šíři 180 cm. Obytná místnost má jídelní kout s lavicí a pohodlnými křesílky a kompletně zařízenou kuchyni. V patře na spaní je 1,5 lůžka – 140 cm. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a WC.

Apartmán s podkrovím 14 - 2kk

Podkrovní apartmán s výhledem do údolí o rozloze 47,1 m² má dispozici 2+kk a k tomu navíc velké obytné patro. Je vhodný pro 4 dospělé osoby a 2 až 3 děti nebo maximálně pro 5 dospělých. V hlavní obytné místnosti je kompletně zařízená kuchyň v mechové barvě, jídelní kout z masivního jasanového dřeva, pohovka a TV. Samostatná ložnice je vybavena velkou manželskou postelí a patrovou postelí pro dvě děti. Z prostorné chodby vedou schody do podkroví, kde jsou dvě oddělená zobrazit více 1,5 lůžka a hrací koutek s dětskou kuchyňkou. Koupelna s oknem směrem na kabinovou lanovku je vybavena vanou, WC a pračkou. Apartmán nazvaný „V mechu“ byl v roce 2024 přihlášen do soutěží Interiér roku a Czech Interior Award.

Podkrovní Apartmán 15 - 2kk

Podkrovní apartmán o rozloze 36 m² s dispozicí 2+kk + patro na spaní, má neprůchozí ložnici s vestavěnou manželskou postelí o šíři 160 cm. Obytná místnost je zařízena jídelním stolem, pohovkou, kompletně vybavenou kuchyní a kuchyňským ostrůvkem. Z obytné místnosti je vstup do patra, kde je umístěno jedno dvoulůžko. Koupelna má sprchový kout a WC.

Podkrovní Apartmán 16 - 2kk

Podkrovní apartmán o rozloze 35,3 m² o dispozici 2+kk + patro na spaní má dvě neprůchozí ložnice s extra velkou manželskou postelí. Obytná místnost s jídelním koutem a TV navazuje na kompletně zařízený kuchyňský kout. Z tohoto prostoru je také vstup do patra, kde je umístěno jedno dvoulůžko.